تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
اینها کارفرمایان پیشرو در زمینه معلولان در سال 2018 هستند

در حالی که ماه اکتبر ماه ملی آگاهی رسانی به معلولیت ملی است، بیکاری برای بزرگسالان معلول، یک بیماری همه گیر در نیروی کار است که سالانه در هر سال دیده می شود.

طبق آمار دفتر آمار کارگری (BLS)، نرخ بیکاری برای کارگران معلول در سال 2017 9.2٪ بود - بیشتر از دو برابر آن برای کسانی که دارای معلولیت نیستند. در حالی که نرخ بیکاری برای کارکنان معلول در طول سالها کاهش یافته است، این در سال 2009 14.5 درصد بود، زمانی که نرخ بیکاری برای افراد معلول در ابتدا توسط BLS گزارش شد - هنوز هم برای کمک به معلولان باید بیشتر باشد.

کارگران شغل را پیدا می کنند

خوشبختانه، بعضی از کارفرمایان در بهترین سطح در حال حاضر منجر به مشارکت در زمینه ناتوانی در محل کار می شوند. هر سال، سازمان ملی معلولین (NOD) این کارفرمایان برتر را با مهر و موم می شناسد تا نه تنها منجر به ورود به معلولیت شود، بلکه همچنین به بهره گیری از مزایای بسیاری که با استعداد استخدام با معلولیت می پردازد، که شامل میزان بالایی از بهره وری ، تعهد قوی و مشارکت بیشتر در کار.

در زیر شرکت های پیشرو مشغول به کار با افراد معلول در سال 2018 هستند که به ترتیب حروف الفبا فهرست شده اند. این شرکت ها از لحاظ ظاهری از بانک ها و تامین کنندگان بیمه به تولید کنندگان و شرکت های مراقبت های بهداشتی استفاده می کنند. از طریق لینک زیر کلیک کنید تا ببینید آیا یکی از این شرکت ها مناسب شما خواهد بود.
ن : karyabi-tehran
ت : جمعه 26 بهمن 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)