تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
چرا باید فقط برای پول کار نکنی؟

این بهترین و بدترین سناریو است. شما در پیشنهاد شغلی بسیار خنده دار هستید. چقدر پر درآمد خیلی همانطور که در بالا، شما در نهایت می توانید آپارتمان خود (یا ماشین یا هر دو) را دریافت کنید. هی، شما آن را به دست آورده اید! اما چیزی کاملا با شما نشسته است. شغل به نظر می رسد ... درست است. شاید حتی کمی خوب نباشد

خب، اما واقعا این پول را از بین می برید؟ پول، قطعا اهمیت دارد، اما اگر هر یک از سه ویژگی زیر، اتفاق بیفتد که با مشاغل بالا پرداخت شود، ممکن است حرکت هوشمندانه باشد.

هنگامی که شما از مزایا و معایب یک کار جدید و با ارزش بالا و چیزهایی در زمینه "con" وزن می گیرید، شامل "80 ساعت کار هفته، هیچ کارمند پشتیبانی، رئیس به نظر می رسد معنی"، شما ممکن است بیش از شما گاز گرفتن می تواند جویدن - و این می تواند عوارض واقعی را.

دکتر Stacie Freudenberg، یک روانشناس مبتنی بر کلرادو، توضیح می دهد که استرس کورتیزول را آزاد می کند، که می تواند منجر به شرایط نامطلوب بهداشتی مانند خواب در خواب، مشکلات حافظه، یا حتی مشکلات قلبی شود. او می گوید: "علاوه بر این، استرس مداوم می تواند به اضطراب، افسردگی و کاهش رضایت کلی زندگی کمک کند."

به یاد داشته باشید که هم زمان پول است فاکتور در ساعاتی که انتظار می رود در یک لحظه متوجه کار یا در دسترس باشد. کریستوفر ک. لی، موسس شرکت PurenteRedeemed، مربیگری حرفه ای مبتنی بر سن دیگو، می گوید: "گاهی اوقات مردم به ارزش دلار از حقوق و دستمزد نگاه می کنند بدون توجه به نیازهای زمان. "اگر شغلی فقط کمی بیشتر پول بپردازد، در عین حال 20 ساعت بیشتر در هفته نیاز دارد، که تقریبا برای شما ارزش دارد." در مورد قیمت بالا برای پرداخت صحبت کنید.


ن : karyabi-tehran
ت : جمعه 26 بهمن 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)