تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
چگونه می توانید یک مصاحبه را کنار بگذارید وقتی که این کار را نمی کنید

برای پیدا کردن یک شغل در بازار امروز، آن را تمایل به بیش از فقط ارسال یک رزومه. شاید یک تماس در شرکت شما را برای موقعیت پیشنهاد داد. شاید با یک سرباز کار می کردید شاید کسی را در یک کنفرانس صنعت دیدار کردید.

با این حال، در مورد آن، مدیر استخدام شما را برای مصاحبه دعوت کرد. به طور معمول، شما می خواهید فلج شده، اما در این نمونه خاص، شما تصمیم گرفته اید که این کار برای شما نیست. پس چگونه شما دقیقا می گویید "با تشکر، اما نه از لطف"، به یک پیشنهاد بالقوه شغلی؟

این یک موقعیت دشوار است زیرا شما نمی خواهید پل ها را بسوزانید. تاد چرچز، مدیر عامل شرکت و موسس شرکت مربیگری اجرایی BigBlueGumball می گوید: "شما هرگز نمی دانید که این شرکت در نهایت می تواند یک مشتری یا یک فروشنده باشد یا ممکن است بخواهید یک روز به عقب برگردید."

اما شما نمی خواهید زمان کافی را از بین ببرید، از جمله خود مصاحبه برای یک کار یا شرکتی که می دانید مناسب نیست. این چگونگی لغو مصاحبه بدون آسیب رساندن به شهرت یا ارتباطات شماست.

اطمینان حاصل کنید که واقعا میخواهید لغو شود

آیا دلیلی بنیادی و قانع کننده ای وجود دارد که شما می گویید "بدون شک"، یا فقط ترس از ناآگاهی است؟

چشس می گوید: "من یک شریک توسط یک همکار سابق در صنعت دیگری ارائه دادم که هرگز در یک میلیون ساله تصور نمی کردم که می خواهم در آن کار کنم". "همسر من گفت:" فقط برو. "این یکی از بهترین شغل های زندگی من بود. پس از اینکه واقعیت های شغلی را پیدا کردید، ممکن است ذهن خود را تغییر دهید. "

ممکن است این نیز باشد که چیزی که شما را متوقف می کند دستمزد است که خیلی کم است، رفت و آمد که خیلی طولانی است - قابل مذاکره است. و ممکن است این باشد که این موقعیت مناسب نیست اما نقطه دیگری در این شرکت وجود خواهد داشت. مطمئن باشید که واقعا این کار را نمی کنید


ن : karyabi-tehran
ت : جمعه 26 بهمن 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)