تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
karyabi-tehran

به نام خدا

پتروشیمی گرایشی از علم شیمی است که به ساخت مواد مصرفی از نفت و گاز می پردازد. در حال حاضر نفت و گاز تنها کاربرد سوخت خودروها و تولید برق در جهان را ندارد، بلکه با کمک علم شیمی هم اکنون هزاران قلم ماده مصرفی از تولید انواع پارچه و پلاستیک و قطعات خودرو گرفته تا بسیاری از مواد دارویی و آنتی بیوتیک از نفت و گاز بدست می آید. هر ساله نیز، متخصصین زیادی، از طریق استخدام شرکت نفت و شرکت های وابسته به آن، جذب گرایش پتروشیمی کشور می شوند. نکته جالب توجه این است که با وجود پیشرفت سریع علم، نه تنها هیچ جایگزینی برای فرآورده های پتروشیمی یافت نشده بلکه این علم با سرعت بسیار زیادی به سمت ساخت مواد تازه حرکت می کند.

این صنعت نسبت به صنایع فولاد و نساجی، جزو صنایع جدید در جهان محسوب می شود. اولین کارخانه پتروشیمی در ایران برای تهیه کودشیمیایی در مرو دشت شیراز در سال 1342 تاسیس شد. هم اکنون، کشور ما با تولید بیش از 66 میلیون تن محصولات پتروشیمی و برنامه ریزی برای تولید 180 میلیون تن از این محصولات برای سال 2025 یکی از قطبهای تولید مواد پتروشیمی در جهان است. اما توسعه پتروشیمی برای ایران اهمیت زیادی دارد. از جمله این دلایل عبارتند از:

1- این صنعت بسیار اشتغال زا است. برخلاف بسیاری از صنایع دیگر، صنعت پتروشیمی به دلیل اینکه خوراک صنایع پایین دستی زیادی را تامین می کند، از اهمیت فوق العاده ای در اشتغال برخورار است. این صنعت علاوه بر استخدام مهندس شیمی به صورت مستقیم، باعث بالارفتن اشتغال بسیاری از صنایع بالادستی از جمله استخدام شرکت نفت و اشتغال فراوان در صنایع پایین دستی، نظیر تولید لباس و کفش و قطعات پلاستیکی، صنایع بسته بندی و غیره می شود که این اشتغال با توجه به جوان بودن جمعیت کشور، برای ما بسیار مهم است.

تولید لباس و کفش و قطعات پلاستیکی، صنایع بسته بندی و غیره می شود که این اشتغال با توجه به جوان بودن جمعیت کشور، برای ما بسیار مهم است.

2- ایران در زمینه صنایع پتروشیمی، مزیت مطلق دارد. درحالیکه به دلیل ارزانی نیروی کار ما، در بعضی صنایع مثل فولاد و خودروسازی، کشور ما دارای مزیت نسبی است. در زمینه پتروشیمی، به علت وجود گاز طبیعی و گازهای همراه نفت در کشور ما، ایران دارای مزیت مطلق در زمینه پتروشیمی است. هزینه حمل و نقل گاز طبیعی و میعانات گازی که خوراک اصلی صنایع پتروشیمی به شمار می رود، بسیار گران است. خرید گاز در ایران بسیار ارزانتر از سایر کشورهای جهان است و برای همین بسیار مقرون به صرفه تر است که کارخانه جات پتروشیمی در ایران تاسیس شده و محصولات تولیدی به خارج صادر شود. اما توسعه این صنعت در کشور ما، با محدودیتهای زیادی نیز مواجه است. اولین محدودیت، کمبود نیرو متخصص در زمینه صنایع شیمیایی در کشور است. بیشتر صنایع ایران متاسفانه در زمینه مونتاژ و صنایع مصرفی فعال هستند و صنایع تولید مواد اولیه شیمیایی در کشور، چندان گسترده نیست. البته می توان با سرمایه گذاری در این صنعت، به جذب و استخدام شیمی در گرایش ها و مقاطع تحصیلی مختلف در کشور کمک کرد.

3-قیمت محصولات تولیدی پتروشیمی نسبت به فروش نفت و یا گاز خام بسیار بالاتر (حدود 200 برابر) است و فروش این محصولات به جای خام فروشی نفت و گاز، درآمد بسیار زیادی را برای ایران به همراه می آورد و تاثیر بسیار زیادی نیز بر حجم صادرات غیر نفتی ایران خواهد گذاشت.

محدودیتی که در این زمینه وجود دارد، این است که نیاز صنایع پتروشیمی به سرمایه بسیار بالا است که از عهده دولت وبخش خصوصی به تنهایی برنمی آید و باید نسبت به ایجاد شرایط مناسب برای شرکتها و سرمایه گذاران خارجی جهت حضور در این صنعت اقدام نمود. مسئله دیگر، مشکلات زیست محیطی گریبانگیر این صنعت است که بایستی در هنگام انتخاب نوع تکنولوژی و محل مناسب برای ایجاد کارخانجات پتروشیمی دقت لازم را نمود.

به هر حال با توجه به مزیتهای زیاد ایران در صنعت پتروشیمی، این صنعت یکی از راههای مناسب برای رسیدن به توسعه و پیشرفت اقتصاد کشور است که امیدواریم توسعه آن در دستور کار مسئولین کشورمان قرار گیرد.

منبع:

https://vatanjob.com/petroleum-industry-roles-on-employment


ن : karyabi-tehran
ت : چهارشنبه 1 اسفند 1397

در حالی که ماه اکتبر ماه ملی آگاهی رسانی به معلولیت ملی است، بیکاری برای بزرگسالان معلول، یک بیماری همه گیر در نیروی کار است که سالانه در هر سال دیده می شود.

طبق آمار دفتر آمار کارگری (BLS)، نرخ بیکاری برای کارگران معلول در سال 2017 9.2٪ بود - بیشتر از دو برابر آن برای کسانی که دارای معلولیت نیستند. در حالی که نرخ بیکاری برای کارکنان معلول در طول سالها کاهش یافته است، این در سال 2009 14.5 درصد بود، زمانی که نرخ بیکاری برای افراد معلول در ابتدا توسط BLS گزارش شد - هنوز هم برای کمک به معلولان باید بیشتر باشد.

کارگران شغل را پیدا می کنند

خوشبختانه، بعضی از کارفرمایان در بهترین سطح در حال حاضر منجر به مشارکت در زمینه ناتوانی در محل کار می شوند. هر سال، سازمان ملی معلولین (NOD) این کارفرمایان برتر را با مهر و موم می شناسد تا نه تنها منجر به ورود به معلولیت شود، بلکه همچنین به بهره گیری از مزایای بسیاری که با استعداد استخدام با معلولیت می پردازد، که شامل میزان بالایی از بهره وری ، تعهد قوی و مشارکت بیشتر در کار.

در زیر شرکت های پیشرو مشغول به کار با افراد معلول در سال 2018 هستند که به ترتیب حروف الفبا فهرست شده اند. این شرکت ها از لحاظ ظاهری از بانک ها و تامین کنندگان بیمه به تولید کنندگان و شرکت های مراقبت های بهداشتی استفاده می کنند. از طریق لینک زیر کلیک کنید تا ببینید آیا یکی از این شرکت ها مناسب شما خواهد بود.
ن : karyabi-tehran
ت : جمعه 26 بهمن 1397

چگونه پاسخ به سوال مصاحبه شغلی: "شما از رئیس قبلی خود چه فکر می کنید؟"

چگونه رئیس خود را توصیف می کنید؟

هنگام درخواست شغل، شما در حال حاضر مراجع خود را - افرادی که شما می دانید ستایش خود را به نمایش گذاشته شده است. اما در مصاحبه ای، گاهی اوقات شما خواهان آن هستید که نظر خود را در مورد رئیس فعلی یا جدید خود مطرح کنید.

همانطور که معلوم می شود، اکثر شغلی ها دقیقا نمی دانند بهترین چیز برای گفتن در مورد آنها حداقل به ما حداقل است. در نظرسنجی هیولا 2018، اکثریت (76٪) پاسخ دهندگان ایالات متحده اعلام کردند که در حال حاضر آنها دارای یک رئیس سابق یا اخیرا داشتند. این در مقایسه با اقلیت (5 درصد) از پاسخ دهندگان که BFFs با رئیس خود و 19 درصد است که رئیس خود را به عنوان مربی، و یا کسی که می توانند یاد بگیرند و می دانند دارای پشت خود را مقایسه کنید. با این حال، کارفرمایان بد بهتر می توانند از پاسخ دهندگان ما به عنوان قدرت گرسنه (26٪)، micromanager (18٪)، بی کفایت (17٪) یا فقط هرگز (15٪) توصیف شوند.

اما صرفنظر از اینکه رئیس قبلی شما بهترین دوست شما یا بدترین دشمن شماست، صحبت کردن در مورد او به یک کارفرمای آینده نگر، کمی دشوار است.

الیین استرلینگ، یک مشاور ارتباطات مبتنی بر تورنتو و نویسنده داستان سازان: راهنمای نوشتن و راهنمای سبک برای شجاع، می گوید: "چگونه روابط گذشته شما را توضیح می دهند در مورد شما صحبت می کنند، نه رئیس، به همین دلیل است که مصاحبه گران این سوال را مطرح می کنند." رهبر جدید کسب و کار

مصاحبه گران هنگامی که از این پرسش می پرسند چند چیز متفاوت را دنبال می کنند: چقدر خوب رفتار می کنید که در آن قرار دارید، چقدر خوب با دیگران بازی می کنید و چگونه می خواهید مدیریت شود. بیا آماده پاسخگویی باشید، بنابراین شما دستگیر نمی شوید و چیزی را که پشیمان می کنید بگویید..

کارشناسان بر این باورند که چیزی که مثبت در مورد رئیس سابق شماست، تنها راه پاسخ دادن به این سوال است - صرفنظر از احساسات واقعی شما.

لین ساریکس مدیر اجرایی مرکز کارآفرینی MBA در دانشگاه شمال شرقی بوستون می گوید: "اگر یک نامزد در مورد یک مدیر پیشین منفی باشد، مصاحبه کننده اغلب مشکلی را برای کارکنان در نظر می گیرد و از استخدام استفاده می کند."

بدیهی است اگر شما یک مدیر بزرگ داشته باشید، سیریکس می گوید که این را تایید کرده و مشخص کنید که چه چیزی آنها را بزرگ ساخته است. "اگر، از سوی دیگر، شما ارتباط بیشتری با مدیرتان داشتید، با احتیاط ادامه دهید".

مارتی بنجامین، مربی حرفه ای مدیریت حرفه ای گواهی شده در نوادا و مدیر اجرایی مراقبت های سلامت می گوید، می خواهید جنبه های مثبت سبک رهبری مدیر خود را برجسته کنید و آنچه را که از او آموخته اید، برجسته کنید. اگر مصاحبه کننده برای انتقاد از نوعی انتقاد می کند، می گوید چیزی که به یک یادداشت مثبت پایان می یابد.

"ممکن است بخواهید تصدیق کنید که در حالی که شما سبک های بسیار مختلفی داشتید، راهی پیدا کردید که با نتایج کار و یا پاسخگویی به نیازهای مشتریان همکاری کنید"، Sarikas پیشنهاد می کند. "آماده باشید که نمونه خاصی را ارائه دهید که می تواند به شیوه ای مثبت به اشتراک گذاشته شود".

شما می گویید: "رئیس من قوی بود، که گاهی اوقات برای برقراری ارتباط ایده های جدید دشوار شد. با این حال، ما همیشه موفق به صحبت کردن و پیدا کردن راه حل هایی که برای شرکت بهتر بود. "


ن : karyabi-tehran
ت : جمعه 26 بهمن 1397

توسعه سریع آموزش مهندسی در کشور و نیازشدید به اجرای پروژه های عمرانی باعث تحولی عظیم در مهندسی ساختمان و شرکتهای پیمانکار در ایران در 50 سال گذشته شده است. هم اکنون هزاران شرکت پیمانکار –مجری –مهندس مشاور با گرید های مختلف در ایران وجود دارد. تحول در قوانین کشور نیز به این مسئله کمک کرده است . هم اکنون ساخت خانه حتی در روستاهای دورافتاده کشور نیز بایستی زیر نظر و با تایید نظام مهندسی انجام شود. امری که باعث تحول در کیفیت اجرای پروژه های ساختمانی در کشور ما نسبت به کشورهای منطقه شده است. وجود این شرکتها باعث تحول و افزایش فرصتهای استخدامی رشته مهندسی عمران در کشور شده است.

در منطقه ما کشور های بسیار ثروتمند نظیر کشورهای خلیج فارس و یا کشورهای در گیر در جنگ مانند عراق و افغانستان و سوریه نیاز زیادی به اجرای طرحهای عظیم عمرانی دارند و هرساله صدها میلیارد دلار در این کشورها در پروژه های عمرانی هزینه می شود که حتی اگر درصد کوچکی از این پروژه ها توسط پیمانکاران ایرانی اجرا گردد، باعث بکارگیری خیل عظیمی از افراد جویای کار در کشور مانند استخدام تکنسینهای عمران و استخدام مهندسین عمران و کارگران ساده و متخصص زیادی می شود.

معمولا شرکتهای پیمانکار عادت به استفاده از مصالح داخلی در پروژه های خود دارند و این کار باعث می شود تا اجرای پروژه ها در خارج از کشور باعث ترویج مصالح ساختمانی ایرانی در کشور های دیگر نیز شود که خود، به نوبه خود باعث گسترش صادرات و اشتغال وسیع جوانان رشته های مختلف، و بکارگیری مهندسین برق و مکانیک و سایر رشته های مرتبط می گردد

اما بزرگترین مشکل پیش روی شرکتهای ایرانی، نظام بانکی بسیار عقب افتاده و ضعیف در کشور است. اجرای پروژه های ساختمانی و عمرانی در سراسر جهان نیازمند همکاری بانکها و پرداخت وامهای درازمدت و کم بهره است. متاسفانه در کشور ما سود بانکی به قدری بالاست که امکان اخذ پشتیبانی بانکی برای شرکتهای پیمانکار تقریبا موجود نیست. بانکهای ایرانی اصولا علاقه ای نیز به سرمایه گذاری روی پروژه های خارج از کشور ندارند در صورتیکه شرکتهای پیمانکار خارجی به راحتی توسط سیستم بانکی کشور خود حمایت می شوند.

مشکل دیگر شرکتهای پیمانکار ایرانی ضعف شرکتهای بیمه در ارائه بیمه های تضمینی برای پروژه های خارج از کشور است که نیاز به کمک دولت برای اینکارمی باشد. در این زمینه دولت بایستی با ایجاد بانک تخصصی و یا کمک به صندوقهای توسعه صادرات نسبت به کمک به پیمانکاران ایرانی جهت اجرای پروژه های عمرانی در خارج از کشور تلاش بیشتری را نماید.

منبع:

https://vatanjob.com/contractors-in-the-export-field


ن : karyabi-tehran
ت : چهارشنبه 1 اسفند 1397

پس از تنظیم دقیق رزومه خود، درخواست برای مشاغل زیادی و تمایل به تیراندازی ستاره ها، شما در نهایت مصاحبه را برگزیدید. در حال حاضر، کار واقعی شروع می شود!

ما می دانیم که شما در انجام تحقیقات در مورد شرکت، انجام مصاحبه های خنده دار و حتی انتخاب لباس مصاحبه کامل تلاش خواهید کرد. و البته، هیولا در اینجا برای کمک به شما با پاسخ دادن به همه سوالات مصاحبه عمومی است. اما مهم نیست که چقدر آمادگی دارید، اعصاب (ما دوست داریم پروانه ها را با آنها تماس بگیریم) مطمئنا شایع تر خواهند شد و نزدیکتر به تاریخ مصاحبه شما خواهند رسید.

به همین دلیل، همانطور که جستجوی شغلی خود را انجام می دهید، می خواهیم از شما (بله، شما!) درباره تجربیات خود بشنوید. نظر خود را در زیر بخوانید تا به ما اطلاع دهید که کدام پرسش مصاحبه شایسته باعث ایجاد بیشتر تنش شما می شود و پس از آن شاید بتوانید چیزهایی را درباره پروانه های داری انجام دهید. پاسخ سوال نظرسنجی فعلی ما:

فرایند جستجوی شغلی می تواند بسیار استرس زا باشد، به ویژه هنگامی که شما نیاز به یک جدید، مانند دیروز. آیا می خواهید با جستجو خود کمک کنید؟ امروز به هیولا به صورت رایگان بپیوندید به عنوان یک عضو، شما نه تنها هشدار شغلی را به صندوق پستی خود ارسال می کنید، بلکه کاهش زمان مصرف شانه ها را از طریق تبلیغات کاهش می دهد، اما شما می توانید تا پنج نسخه از رزومه خود را آپلود کنید، هر کدام به انواع مختلف شغل هایی که به شما علاقه مند هستند کارکنان استخدام می کنندما هر روز به دنبال پر کردن شغل بالا با کاندیداهای واجد شرایط، درست مثل شما. اجازه دهید مابه شما کمک کند فرآیند جستجوی شغلی برای شما کمی کمتر استرس زااست.


ن : karyabi-tehran
ت : جمعه 26 بهمن 1397

این بهترین و بدترین سناریو است. شما در پیشنهاد شغلی بسیار خنده دار هستید. چقدر پر درآمد خیلی همانطور که در بالا، شما در نهایت می توانید آپارتمان خود (یا ماشین یا هر دو) را دریافت کنید. هی، شما آن را به دست آورده اید! اما چیزی کاملا با شما نشسته است. شغل به نظر می رسد ... درست است. شاید حتی کمی خوب نباشد

خب، اما واقعا این پول را از بین می برید؟ پول، قطعا اهمیت دارد، اما اگر هر یک از سه ویژگی زیر، اتفاق بیفتد که با مشاغل بالا پرداخت شود، ممکن است حرکت هوشمندانه باشد.

هنگامی که شما از مزایا و معایب یک کار جدید و با ارزش بالا و چیزهایی در زمینه "con" وزن می گیرید، شامل "80 ساعت کار هفته، هیچ کارمند پشتیبانی، رئیس به نظر می رسد معنی"، شما ممکن است بیش از شما گاز گرفتن می تواند جویدن - و این می تواند عوارض واقعی را.

دکتر Stacie Freudenberg، یک روانشناس مبتنی بر کلرادو، توضیح می دهد که استرس کورتیزول را آزاد می کند، که می تواند منجر به شرایط نامطلوب بهداشتی مانند خواب در خواب، مشکلات حافظه، یا حتی مشکلات قلبی شود. او می گوید: "علاوه بر این، استرس مداوم می تواند به اضطراب، افسردگی و کاهش رضایت کلی زندگی کمک کند."

به یاد داشته باشید که هم زمان پول است فاکتور در ساعاتی که انتظار می رود در یک لحظه متوجه کار یا در دسترس باشد. کریستوفر ک. لی، موسس شرکت PurenteRedeemed، مربیگری حرفه ای مبتنی بر سن دیگو، می گوید: "گاهی اوقات مردم به ارزش دلار از حقوق و دستمزد نگاه می کنند بدون توجه به نیازهای زمان. "اگر شغلی فقط کمی بیشتر پول بپردازد، در عین حال 20 ساعت بیشتر در هفته نیاز دارد، که تقریبا برای شما ارزش دارد." در مورد قیمت بالا برای پرداخت صحبت کنید.


ن : karyabi-tehran
ت : جمعه 26 بهمن 1397

شاید اینروزها صحبتهای زیادی راجع به ساختمانهای هوشمند شنیده باشید. حتما پیش خود فکر می کنید که این سیستمها فقط در خانه های بسیار گران قیمت کار برد دارد. شاید در حال حاضر چنین باشد، ولی با توجه به افزایش بسیار عجیب و غریب قیمت مسکن در شهرهای بزرگ کشور و با توجه به کاهش قیمت تجهیزات الکترونیکی در جهان، به زودی این سیستمها در همه ساختمانهای نوساز نصب خواهد شد. حتما به خاطر دارید تا 20 سال پیش آیفون تصویری، آسانسور، ریموت برقی درب پارکینگ، چراغهای راه پله حساس به عبور و مرور نفرات و دوربین مداربسته را فقط در فیلمهای هالیوودی دیده بودیم. ولی هم اکنون این وسایل جزو استانداردهای هر آپارتمان جدید است و کمبود آنها باعث کاهش رغبت خریدار به انتخاب خانه می شود. اگرشما خود سازنده ساختمانهای مسکونی باشید اولین توصیه ی ما، جذب و بکارگیری مهندس معمار با تجربه است. اولین توصیه این مهندسین معمار نیز، استفاده از سیستم اتوماسیون ساختمان است که برای فروش بهتر منزل مسکونی نصب می گردد.

اما سیستم اتوماسیون ساختمان یا BMS چیست؟ در پاسخ باید گفت این سیستم بخشی از سیستم بزرگتر اینترنت اشیا است که به شما اجازه می دهد بدون حضور در خانه به کنترل تجهیزات برقی و تاسیساتی ساختمان بپردازید. شاید فکر کنید برای نصب این تاسیسات نیازمند استخدام مهندس برق هستید، ولی در واقع اینطور نیست و شما می توانید در منزل قدیمی خود نیز با کمترین تغییرات در سیم کشی ساختمان به نصب این تجهیزات اقدام نمایید.

همچنین، برای استفاده از سیستم اتوماسیون، نیازی به دانستن دانش کامپیوتر و نرم افزارهای پیچیده یا استخدام برنامه نویس نیز نخواهید داشت. بلکه استفاده از آن ها بسیار ساده است و با داشتن اطلاعات حداقل، میتوانید به راحتی از این سیستم ها استفاده نمایید. اما این تجهیزات چه کاری را انجام می دهند؟ در پاسخ باید گفت در حال حاضر، با سیستم مدیریت ساختمان کارهای زیر را می توان انجام داد:

  • صرفه جویی در مصرف انرژی:

با این سیستم می توان روشنایی خانه را برحسب روشنایی محیط بیرون به صورت اتوماتیک کم یا زیاد نمود. مثلا در طول روز سیستم می تواند پرده ها را به صورت خودکار باز یا بسته نماید وروشنایی های الکتریکی را خاموش یا روشن نمود. می توان سیستم را به گونه ای تنظیم کرد که زمانیکه کسی در خانه یا اتاق حضور ندارد روشنایی کل خانه یا آن اتاق خالی خاموش گردد.

یا سیستم می تواند گرمایش و یا سرمایش خانه را در زمانی که شما در منزل نیستید کاهش دهد و قبل از رسیدن شما به منزل، دوباره دمای منزل را به حالت نرمال برگرداند و بدین ترتیب صرفه جویی بالایی در مصرف انرژی خانه انجام دهد.

  • کاربرد دیگر سیستم در امنیت خانه است.

با کمک این سیستم شما می توانید از طریق اینترنت و تلفن همراه دوربینهای مدار بسته منزل را کنترل نمایید و از میزان امد و شد با خبر شده و سیستم در صورت برنامه ریزی در زمان سرقت می تواند با شما یا پلیس تماس گیرد.

  • کاربرد دیگر سیستم در زمان خطر آتش سوزی ویا نشت گاز است.

با توجه به اینکه سنسورهای اعلام و اطفای حریق در بسیاری از مجتمعها به صورت اجباری بایستی نصب گردد، در صورت اتصال این سنسورها به سیستم اتوماسیون ساختمان در صورت بروز حریق و یا نشتی گاز سیستم به صورت خودکار با آتش نشانی تماس گرفته و اعلان خطر می نماید و یا پیغام خطر را در گوشی تلفن شما، هرجای دنیا که باشید نمایش می دهد.

در آینده نزدیک و با پیشرفت سریع اینترنت، این سیستم قادر خواهد بود تا با کلیه وسایل الکتریکی منزل نظیر جاروبرقی هوشمند و یخچالهای هوشمند و ماشین لباسشویی نیز تماس داشته باشد. مثلا می توانید موجودی یخچال خود را در خیابان مشاهده و نسبت به خرید کسریهای لازم برای منزل به صورت فیزیکی یا خرید از راه دور اقدام کنید. یا از طریق جارو برقی هوشمند هنگامیکه در منزل نیستید میتوانید خانه را تمیز و مرتب کنید و بسیاری کارهای دیگر که شاید الان برای ما در حد داستانهای خیالی باشد ولی قطعا تا ده سال آینده از حالت تخیل به بالفعل در خواهد آمد. بکارگیری چنین سیستم هایی در سازمان ها و ادارات نیز، می تواند در کاهش استخدام کارمند و کارکنان بخش خدمات تاثیر بسزایی گذارد. چرا که بسیاری از کارهای خدماتی شرکت های بزرگ را می توان با سیستم اتوماسیون، بصورت اتوماتیک انجام داد.

منبع:

https://vatanjob.com/introduction-on-building-automation-system


ن : karyabi-tehran
ت : جمعه 26 بهمن 1397

برای پیدا کردن یک شغل در بازار امروز، آن را تمایل به بیش از فقط ارسال یک رزومه. شاید یک تماس در شرکت شما را برای موقعیت پیشنهاد داد. شاید با یک سرباز کار می کردید شاید کسی را در یک کنفرانس صنعت دیدار کردید.

با این حال، در مورد آن، مدیر استخدام شما را برای مصاحبه دعوت کرد. به طور معمول، شما می خواهید فلج شده، اما در این نمونه خاص، شما تصمیم گرفته اید که این کار برای شما نیست. پس چگونه شما دقیقا می گویید "با تشکر، اما نه از لطف"، به یک پیشنهاد بالقوه شغلی؟

این یک موقعیت دشوار است زیرا شما نمی خواهید پل ها را بسوزانید. تاد چرچز، مدیر عامل شرکت و موسس شرکت مربیگری اجرایی BigBlueGumball می گوید: "شما هرگز نمی دانید که این شرکت در نهایت می تواند یک مشتری یا یک فروشنده باشد یا ممکن است بخواهید یک روز به عقب برگردید."

اما شما نمی خواهید زمان کافی را از بین ببرید، از جمله خود مصاحبه برای یک کار یا شرکتی که می دانید مناسب نیست. این چگونگی لغو مصاحبه بدون آسیب رساندن به شهرت یا ارتباطات شماست.

اطمینان حاصل کنید که واقعا میخواهید لغو شود

آیا دلیلی بنیادی و قانع کننده ای وجود دارد که شما می گویید "بدون شک"، یا فقط ترس از ناآگاهی است؟

چشس می گوید: "من یک شریک توسط یک همکار سابق در صنعت دیگری ارائه دادم که هرگز در یک میلیون ساله تصور نمی کردم که می خواهم در آن کار کنم". "همسر من گفت:" فقط برو. "این یکی از بهترین شغل های زندگی من بود. پس از اینکه واقعیت های شغلی را پیدا کردید، ممکن است ذهن خود را تغییر دهید. "

ممکن است این نیز باشد که چیزی که شما را متوقف می کند دستمزد است که خیلی کم است، رفت و آمد که خیلی طولانی است - قابل مذاکره است. و ممکن است این باشد که این موقعیت مناسب نیست اما نقطه دیگری در این شرکت وجود خواهد داشت. مطمئن باشید که واقعا این کار را نمی کنید


ن : karyabi-tehran
ت : جمعه 26 بهمن 1397

اگر شما شناخته شده بود که در جعبه های میز در حال غرق شدن از آب نبات است، سرقت دوستانتان از چنگال حقه بازی یا گاو نر استفاده کنید، یا اگر شما به معنای واقعی کلمه شیرین شغلی هستید، زندگی شما بسیار بهبود خواهد یافت.

دوستداران آبنبات، خبرچین های کنجد و chocoholics گوش دادن: برخی از بزرگترین تولید کنندگان میان وعده در کشور در در هر یک از آنها شغلی بگیرید و شغلی شبیه یک بچه در یک فروشگاه آب نبات احساس کنید.

آنچه که آنها مشهور هستند عبارتند از: از Betty Crocker و Pillsbury to Grilled Lucky Charms، General Mills بیش از 38،000 نفر را در 100 + مارک های خود استخدام می کند. هنگامی که به تنوع، مسئولیت شرکت ها و مکان های عالی برای کار می پردازد، اغلب در فهرست "top company" ظاهر می شود.
واقعیت شیرین: شیرینی ها تنها چیزی نیستند که ژنرال میلز در آن پیشرفت می کند. بخش مکانیک عمومی میلز در راستای کمک به توسعه ی ضبط هواپیما رایان، همچنین به عنوان جعبه سیاه شناخته شده است که در هواپیما قرار دارد، جدایی ناپذیر است.
ن : karyabi-tehran
ت : جمعه 26 بهمن 1397

به نام خدا

به تازگی مطالب زیادی راجع به عملکرد پرینترهای سه بعدی و نقش آنها در دنیای مهندسی امروز منتشر می شود. بسیاری دو تکنولوژی اینترنت اشیا و پرینترهای سه بعدی را تکنولوژیهایی می دانندکه تاثیرات بسیار مهمی در زندگی آینده بشر خواهد داشت و نقش آنها را همتای تکنولوژیهایی نظیر اینترنت و تلفنهای هوشمند می دانند. این تکنولوژی هنوز در ایران به خوبی شناخته نشده است. اما با توجه به سرعت پیشرفت این تکنولوژی و کاهش قیمت این پرینترها، قطعا این دستگاهها به زودی در بازار ایران نیز همه گیر خواهد شد. اما براستی این تکنولوژی در چه زمینه هایی تاثیر گذار خواهد بود. در درجه اول این پرینترهای سه بعدی تاثیر زیادی در صنعت طراحی قطعات مکانیکی خواهد داشت. تا 15 سال پیش برای طراحی هر قطعه مکانیکی، نیاز به مدت زیادی برای تشکیل تیم پروژه حرفه ای و استخدام مهندس مکانیک و تعداد زیادی تکنسین نقشه کشی بود که این تیم زمان بسیار طولانی را نیز صرف طراحی و نقشه کشی از نماهای مختلف و با زوایای مختلف می نمود. سپس زمان و هزینه زیادی صرف تطبیق نقشه ها و تایید نهایی و رفع ایرادات می شد و آنگاه اقدام به نمونه سازی برای شروع تستهای واقعی میگردید.

اما هم اکنون همه چیز در این زمینه متحول شده است. با فراگیر شدن نرم افزارهای طراحی سه بعدی نظیر اتوکد ،catia ،3d max و … انقلابی در زمینه طراحی قطعات مکانیکی به وجود آمده است. برای اولین بار، مهندسان طراح می توانستند به صورت سه بعدی آنچه در ذهن دارد را بدون کمک گرفتن از تعداد زیادی متخصص دیگر طراحی کنند. اختراع پرینتر سه بعدی نیز باعث پیشرفت بزرگ دیگری شد. حالا به راحتی می توان نقشه های سه بعدی را توسط پرینتر سه بعدی در ظرف چند ثانیه به یک قطعه واقعی تبدیل کرد و تستهای ابعادی و اولیه را بر روی آن انجام داد. بدین ترتیب هزینه های طراحی قطعات بسیار کاهش می یابد که به کاهش نیازمندی به استخدام تکنسین مکانیک و نقشه کش در بخشهای طراحی انجامیده است. علاوه بر آن، باعث چابکی و سرعت این بخش شده که این مسئله روی هزینه تمام شده کالا تاثیر زیادی خواهد داشت.

این پرینترها نقش زیادی را در انجام پروژه های معماری و عمرانی نیز دارند و کارفرما می تواند تنها با استخدام مهندس معمار و با استفاده از پرینترهای سه بعدی نتیجه کار را در مقیاس کوچک مشاهده کرده و تغییرات لازم را به سرعت در طرح نهایی اعمال کند. به این ترتیب از دوباره کاری ها و صرف مبالغ کلان جلوگیری می شود و پروژه نیز با سرعت بسیار بیشتری به انجام خواهد رسید.

با توجه به پیشرفت سریع پرینترهای سه بعدی و جنس متریال قابل تولید در آنها می توان انتظار داشت که این پرینترها، علاوه بر نمونه سازی قطعات، جایگزین ارزان قیمتی برای خطوط تولید قطعات با تیراژ پایین نیز بشوند و تحولی اساسی را در زمینه طراحی و تولید این قطعات در جهان پدید آورند. حتی ممکن است که ارزان بودن نیروی انسانی که تنها مزیت کشورهای جهان سوم و فقیر است را نیز به مخاطره اندازند.

منبع:

https://vatanjob.com/3d-printers-on-mechanical-eng-industry:: برچسب ها : استخدام مهندس مکانیک , استخدام مهندس معمار , استخدام تکنسین مکانیک ,
ن : karyabi-tehran
ت : جمعه 26 بهمن 1397


در زمان استخدام , بهترین‌ها را جذب فرمایید

شما می توانید خیلی پیش‌تر از هنگامی وقتی که نیاز به استخدام نیروی تازه دارید با متخصصانی که پتانسیل همیاری با شمارا دارا‌هستند رابطه برقرار فرمایید . انجام این فعالیت سبب ساز می گردد وقتی که موقعیتی شغلی در شرکت‌تان خالی شد , فهرست بلندی از اشخاص کارشناس برای آن وضعیت شغلی در اختیارتان باشد . مطمئناً هر چه بتوانید با متخصصین بیشتری در تماس باشید , بخت استخدام یک کارمند عالی برای شما ارتقا می یابد . سفارش می کنیم مقاله‌ای که پیش‌تر در رابطه سبد استعدادها یا این که Talent Pool منتشر کرده‌ایم را مطالعه فرمائید .
رزومه و گواهینامه‌ها را به توجه مطالعه نمایید

بررسی درخواست شغل , رزومه و طومار پوششی با یک تعریف شغلی ظریف و شیوا آغاز می شود . در‌این سطح , شما بایستی فهرستی از ویژگی‌های کارمند مورد نیازتان را نشانه‌‎گذاری نمائید .

همینطور , می بایست مهارت‌ها و قابلیت‎های مورد نظرتان را با رزومه تک‌تک کاندیداها مقایسه فرمایید چرا‌که در طول استخدام مجبورید زمان بیشتری را به حرف و شناخت با کارجویان دارای شرایط اختصاص دهید .
پیش از گفتمان مهم , یک گفتگو تلفنی داشته باشید

مهمترین استدلال برای گفتگو تلفنی با یک کاندیدای شغلی این است که وقت مصاحبه‌کنندگان را هدر ندهید . درحالیکه احتمالا رزومه یک کارجو در او‌لین نگاه دیدنی باشد , انجام یک گفتمان تلفنی مشخص و معلوم مینماید که آیا کارجوی متبوع ویژگی‌های ما یحتاج شما‌را در خویش دارااست یا این که خیر .

همینطور , طی رای زنی تلفنی با کارجو متوجه خواهید شد میزان دستمزد مدنظر او تا چه حد با وضعیت شغلی هماهنگ است . لازم به ذکر است که یک مصاحبه‌کنندۀ مجرب طی گفتگو تلفنی متوجه خواهد شد که شخصیت کارجو بافرهنگ سازمانی مو جود مطابقت و همخوانی دارااست یا این که خیر .
طی گفتگو , ظریف سوال بپرسید

گفتگو حضوری مهمترین استدلال تصمیم‌گیری برای استخدام یک شخص است . در واقع گفتمان شغلی , اصلی‌ترین ابزاری است که صاحبکار توسط آن برای استخدام یک فرد تصمیم می گیرد


ن : karyabi-tehran
ت : يکشنبه 14 بهمن 1397

معاون عمران و گسترش کارها شهری و روستایی وزیر مرزوبوم اظهار‌کرد : به زودی ۴۰ هزار نفر از نیروهای قراردادی در شهرداری‌های میهن پیمانی میشوند که چهار هزار و ۵۰۰ نفر از آنها در شهرداری‌های استان اصفهان سرگرم به سرویس میباشند .

به نقل از خبر نگار ایمنا از شهرستان برخوار , مهدی جمالی‌نژاد در گرد هم آیی با شهرداران و دهیاران شهرستان‌های برخوار و میمه , گفت : با دقت به همجواری شهرستان‌های برخوار و شاهین شهر و میمه با کلان شهر اصفهان و هجرت پذیری بسیار آن ها می بایست ذیل ساخت‌ها در‌این بخشها تقویت شود .

او ادامه داد : در سوی تامین نیروی شهرداری ها طی مصوبه ای به زودی بیشتراز ۴۰ هزار نفر نیروی قراردادی در شهرداری ها پیمانی میگردند که چهار هزار و ۵۰۰ نفر آن در شهرداری های استان اصفهان سرگرم به سرویس می باشند .

نائب رئیس گسترش و عمران شهری و روستایی وزیر مرز و بوم تصریح کرد : ‌ ۱۰۰ سهمیه قیر در بیشتر استان های سرزمین اختصاص یافته که از آن پاراگراف می‌توان به اختصاص سهمیه استان اصفهان به میزان هفت میلیون بدن بوده اشاره نمود .

جمالی نژاد بیشتر کرد : مشکلات و درخواست هایی که در‌این گردهمایی مطرح شد در سراسر مرزو بوم موجود است و می بایست کلیه آن‌ها بصورت مشخص و معلوم نوع بندی و برای کل مرزوبوم طرح ریزی و راه حل اندیشی شود .

او خاطر نشان نمود : شهرداران بایستی شیوه رئیس شهری را تصحیح نمایند و با نگاه مدیریتی گوناگون برای جذب درآمد به شهر و گنجایش های آن دقت نمایند و همراه آن بدنبال جذب سرمایه‌گذار برای طرح های شهری باشند .

نائب رئیس بسط و عمران شهری و روستایی وزیر سرزمین خاطرنشان کرد : طرح بازآفرینی برای اختصاص اعتبار و جذب گردش گر امداد نیکی برای شهرداری ها است , بدین ترتیب همگی شهرداران و دهیاران می بایست با این طرح آشنا شوند .

حسینعلی حاجی , نماینده شهرستان برخوار در مجلس شورای اسلامی هم در‌این گرد‌همایی گفت : شهرداران و دهیاران شهرها حضور دارند
ن : karyabi-tehran
ت : شنبه 13 بهمن 1397

این روزها در سراسر دنیا ،همه امور از طریق اینترنت انجام می‌گیرد از پرداخت قبوض گرفته تا کاریابی، همه فقط با یک خط اینترنت امکان‌پذیراست. ماهان جاب سایتی جامع و رایگان برای ثبت تخصص کارجویان دارای مهارت و همچنین نیازهای شغلی کارفرمایان در همه رسته‌های شغلی است.
سایت های کاریابی، جستحوی متخصص و اخبار استخدام
این روزها در سراسر دنیا ،همه امور از طریق اینترنت انجام می‌گیرد از پرداخت قبوض گرفته تا کاریابی، همه فقط با یک خط اینترنت امکان‌پذیراست. در واقع پایگاه‌های استخدام آنلاین، جایگزین روش‌های سنتی استخدام شده‌اند. با توجه به این موضوع کشور ایران نیز چند سالی است که به این جرگه پیوسته است و سایت‌های کاریابی به فعالیت در این زمینه پرداخته‌اند و فرصت‌های خوب شغلی را در اختیار جویندگان کار قرار می‌دهند. در مجموع این وب‌سایت‌ها هر روزه تعداد زیادی آگهی دعوت به همکاری همراه با اطلاعات تماس یا لینک‌های ارتباط وجود دارد.

تعدادی از این وب‌سایت‌ها امکان ثبت اطلاعات شغلی و مهارتی شما در اصلاح رزومه شما را نیز دارند که امکان خوبی در اختیار کارفرمایان قرار می‌دهد تا بتوانند بر اساس توانایی و سوابق شما با شما تماس بگیرند و پیشنهادهای خود را ارائه کنند.

ویژگی منحصر به‌فردی که یک سایت را از سایر سایت‌های کاریابی متفاوت کرده است آن است که در یک سایت خوب تقریبا تمام کارهای متعارف جامعه به صورت دسته‌بندی‌شده در قالب یک مجموعه دو سطحی لیست شده است. کاربر ابتدا می‌تواند رسته کلی شغلی خود را انتخاب کند که شامل مواردی مانند ساختمان خانه داری و آشپزی صنعتفناوری اطلاعات تعمیرات آموزش پزشکی و غیره است. سپس در ذیل هر دسته می‌تواند عنوان تخصص خود را انتخاب کند. به عنوان مثال متخصص که دارای مهارت لوله‌کشی است می‌تواند هنگام ثبت نام ابتدا دسته تأسیسات را از لیست انتخاب کند و سپس از لیست بازشده مهارت لوله‌کشی را انتخاب کند. وجود این امکان که با همکاری و مشورت با بیش از 1000 متخصص در رشته‌های مهارتی مختلف صورت گرفته است سبب خواهد شد تا کارفرما به راحتی متخصص مورد نیاز خود را از لیست مجموعه مورد نظرش انتخاب کند.


ن : karyabi-tehran
ت : پنجشنبه 11 بهمن 1397


ظاهر تر و تمیز و آراسته , مدام و در کلیه حالا

برای عمده شغل ها , ظواهر تروتمیز و آراسته اهمیت بالایی دارااست . این مورد بخصوص در مواقعی که با کد خدا بازگشت سروکار داریم تماما لازم است . اکثری از اشخاص می‌باشند که چه بسا با وجود این‌که شرایط ظاهری در شغل آنان اصلا مهم نیست همواره و در تمامی هم اکنون ظاهری مرتب و آراسته دارا‌هستند . این اشخاص معمولا مورد تحسین و ثنا دور‌وبری ها خویش قرار می‌گیرند .
همواره با انرژی باشید و این انرژی را به نمایش بگذارید

به جرئت می توان اظهار کرد در همگی امور انرژی نقش زیاد گزینش کننده ای داراست . قاعدتا برای خروجی کار نیک , انرژی خیر و خوبی هم می بایست بکار پیروزی . به‌این نکته اعتنا داشته باشید که باانرژی بودن در سطح استخدام و در زمان فعالیت فراوان حساس است . برای این‌که بتوانید مدام باانرژی باشید خوبتر است مورد ها تحت را رعایت فرمایید :

استراحت کافی داشته و در طول مطلوب بخوابید .
ورزش نمایید و تغذیه تندرست داشته باشید .
کارایی نمایید باروحیه و بشاش معاش فرمایید .
با مطالعه و پژوهش مستمر , خود باوری خویش را بالا ببرید .

قبلی از عمل , حالت شغلی را در لحاظ بگیرید

در اکثری از وقت ها مواقعی مثل حقوق و دستمزد بالا , نیاز به عمل و … موجب می شود تا از بررسی حالت شغلی غافل شویم . زیاد ضروری و حتمی است که شغل مطلوب مشغول به کار باشد . این مسئله ارتباط به طور کامل مستقیمی با خروجی و بازده کاری فرد دارااست . در تحت به بعضا از موردها شایان توجه در موقعیت شغلی اشاره شده‌است :


ن : karyabi-tehran
ت : چهارشنبه 10 بهمن 1397


براساس برآورد واحد آمار اقتصاد کشور‌ایران در حدود 18 . 6 درصد از جمعیت 77 میلیون و 263 هزار نفری کشورمان در سال 92 بی کار بوده اند .

به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین این برآورد در حالی است که داده های فصل بهار 93 راس آمار کشور‌ایران , نرخ پرورش جمعیت 1 . 3 , نرخ شرکت کردن اقتصادی 37 . 1 و نرخ باسوادی 84 . 7 درصدی را نشان می دهند . میزان شهرنشینی مرزو بوم در سال 90 برابر با 71 . 4 درصد اعلام شده و 12 درصد از جمعیت شهرنشین مرز و بوم فاقد شغل اند .

ولی در بین استان های کشورمان , بوشهر بیشترین میزان رویش جمعیت 3 . 11 درصد را دارااست . این در حالی است که نرخ باسوادی این استان از میانگین کشوری ذیل خیس است هر چند از دید موقعیت اشتغال در شرایط بهتری نسبت به میانگین کشوری جای‌دارد . بعداز بوشهر , استان البرز با نرخ 3 . 04 درصد بیشترین سرعت را در رویش جمعیت در پیش گرفته است . استان های هرمزگان و کرمان در سکو های سوم و چهارم بیشترین نرخ رویش جمعیت مرزو بوم قرار دارا هستند .

البته پرجمعیت ترین استان مرز و بوم با 12 میلیون و 183 هزار نفر جمعیت , تهران است . نرخ پرورش جمعیت در تهران 1 . 44 درصد و نرخ باسوادی آن 90 . 46 درصد است . بعد از تهران , استان های خراسان رضوی ( 5 میلیون و 994 هزار نفر ) , اصفهان ( 4 میلیون و 879 هزار نفر ) و عجم ( 4 میلیون و 597 هزار نفر ) از پرجمعیت ترین استان های کشورمان محسوب می گردند .

البته این استان های پرجمعیت تا چه حد به تجهیزات معاش مدرن دسترسی دارند؟ صرفا تحت عنوان مثال می بایست اظهار کرد که میزان ضریب شکافت وب در کشورمان 17 . 5 درصد گزارش می شود . این درصد در حالی از سمت راءس آمار گزارش داده شده که در کشورهایی مثل ایسلند و نروژ ضریب شکافت وب بالای 97 درصد است . فی مابین 31 استان کشورمان ,


ن : karyabi-tehran
ت : سه شنبه 9 بهمن 1397

مشاغل روز استخدام برنامه نویس در ایران

استخدام برنامه نویس Front-End در تهران با حداقل 2 سال سابقه کار

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر اجرایی خود، به یک برنامه نویس Front-End مسلط به Jquery , Html,Css , Responsive desing , ReactNative با حداقل 2 سال سابقه کارنیازمند است. واجدین شرایط رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

job.bitfinity@gmail.com

استخدام کارشناس الکترونیک و برنامه نویس در تهران مسلط به طراحی سخت افزار

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر پرسنلی خود، به یک کارشناس الکترونیک مسلط به طراحی سخت افزار Altium Designer و برنامه نویس STM32-HAL نیازمند است. کارجویان محترم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

Estekhdam13972018@gmail.com

استخدام برنامه نویس ASP.net و مدیر محصول در تهران

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر کارشناسی خود، به تعدادی برنامه نویس Back-End تمام وقت آشنا به C#, ASP.NET MVC, Web API, EF نمونه کار وآشنایی با سیستم های پرواز، رزرواسیون آنلاین و یک نفر مدیرمحصول و Scrum Master مسلط به مفاهیم Agile آشنا به مفاهیم مهندسی نرم افزار داشتن تجربه وسابقه کار نیازمند است. کارجویان محترم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

job.zagrosairlines@gmail.com

استخدام برنامه نویس در تهران به صورت پاره وقت

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر اجرایی خود، به یک برنامه نویس مسلط به برنامه نویسی آیفون و اندروید،طراحی و تولید اپلیکیشن های ویندوزی و وب (سی شارپ، ASP)، طراحی و تولید سرویس ویندوزی، وب سرویس و کلاینت وب سرویس، تولید پنل تحت وب، مسلط به sql server و مفاهیم کلاود نیازمند است. واجدین شرایط رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

cv@labsolutions.ir

استخدام برنامه نویس Front-End در تهران با حداقل 2 سال سابقه کار

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر پرسنلی خود، به یک برنامه نویس Front-End مسلط به Jquery , Html,Css , Responsive desing , ReactNative با حداقل 2 سال سابقه کار نیازمند است. کارجویان محترم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

job.bitfinity@gmail.com

استخدام برنامه نویس وب در تهران با سابقه کار

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر مهندسی خود، به یک برنامه نویس مسلط به ASP.NET و SQL Server متعهد به کار و تمام وقت با سابقه کار – با حقوق و مزایا نیازمند است. متقاضیان رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.


منبع:

https://vatanjob.com/job-tag/استخدام-برنامه-نویس/


ن : karyabi-tehran
ت : چهارشنبه 1 اسفند 1397

مثال 2: کپی رایت نام تجاری

شرح شغل

ما به دنبال یک copywriter با تجربه برای پیوستن به تیم ما هستیم. اگر چشم انداز خوبی برای تعادل داشته باشید، یک لحظه شاد و سرحال، و می توانید صدای مارک را برای هر وسیله ای تطبیق دهید، سپس این نقش برای شما مناسب است.

مسئولیت ها:

برای ارتباطات مارکدار شامل تبلیغ، ایمیل، حوادث، صفحات فرود، ویدیو، بازاریابی محصول و موارد دیگر، بنویسید.
حفظ و توسعه صدای نام تجاری ما در همکاری با دیگران.
کپی کردن برای ارتباطات داخلی ایجاد کنید که موجب هیجان در مورد فرهنگ شرکت ما می شود
به طور مستقل کار کنید و زمان خود را به خوبی مدیریت کنید.
مهارت های کپی رایت صحیح: برای کار خود و برای دیگران.

الزامات:

مجموعه ای از کار شما
حداقل 5 سال کپی رایت، ایده آل در یک سازمان
توجه جدی به جزئیات


نامه جلد

سلام،

حداقل دو روش کمتر از حد مشخص برای بهبود واژگان خود (و به علاوه گسترش مهارت های copywriting) وجود دارد: مطالعه برای GRE و تبدیل شدن به یک علاقه مندان پازل جدول کلمات متقاطع. من هر دو را انجام داده ام، اما برای اهداف این برنامه شغلی، من می خواهم روی دومی تمرکز کنم.

مادر بزرگ من بهترین نویسنده ای بود که تا به حال شناخته شده بودم. او یک نویسنده حرفه ای نبود، اما او یک هدیه داشت و عشق به نوشتن چیزی بود که به اشتراک گذاشتیم. این تا سال گذشته بود که من نیز عشق خود را از پازل جدول کلمات متقاطع گرفتم، و بلافاصله دیدم که چگونه دو دست در دست گرفتند. پیش از این، من از روز دوشنبه از طریق پازل های روز چهارشنبه در نیویورک تایمز تصمیم گرفتم که با گذشت زمان کمتر و کمتر به نظر می رسیدم. به زودی، من هم توانستم از پنج شنبه تا شنبه نیز تکمیل کنم. در طول این فرآیند، من می توانم سهام خود را از quips، rejoinders، و چرخش عبارت به طور مداوم در حال رشد احساس می کنم. در نهایت، من شجاعت تلاش برای پازل های روز یکشنبه را افزایش دادم.

این شجاعت بود که نقطه عطفی برای من بود. در آژانس فعلی من قبلا به عنوان یک کارگر سخت و روح خلاق شناخته شده بودم؛ ارزیابی های همکار و مدیر من این را روشن کرده است. اما در حالی که من در توانایی های خودم اعتماد داشتم، من هرگز خودم را به عنوان جسارت ندیده بودم. با در نظر گرفتن چالش های جدید و تسلط بر هر یک از طرفین، به من حس تازه ای از خود و شفافیت در مورد حرفه انتخابی من داده شد.

من کار خود را به عنوان یک کپی رایتنر آغاز کردم، زیرا در جستجوی ترکیب کلمات برای متناسب کردن با اندیشه یا احساس مهارت بودم. من این مسیر را ادامه می دهم، زیرا متوجه شدم که چگونه می توانم این مهارت را برای رسیدن به ارتفاعات جدید شکل دهم. من می خواهم copywriting در *** به گام بعدی در سفر من می خواهم.

بهترین ها


ن : karyabi-tehran
ت : پنجشنبه 4 بهمن 1397

در اینجا پنج دستورالعمل برای یادآوری در هنگام نوشتن یک نامه ارائه می شود.

سربرگ خود را بر اساس فرمت درخواست خود سفارشی کنید
اگر مستقیما در یک برنامه کاری آنلاین کار می کنید نامه ی کتبی خود را بنویسید، نیازی به آدرس یا سایر اطلاعات تماس شما نیست، زیرا احتمالا قبلا آن را در قسمت های دیگر فرم درخواست وارد کرده اید. اگر از نامه همراه خود به عنوان یک پیوست استفاده می کنید، می توانید از همان عنوان رزومه خود استفاده کنید.

از یک تبریک مناسب استفاده کنید
اگر نام مدیر استخدام را برای این کار می دانید، با ارسال مستقیم به آن، با ارسال مستقیم نامه خود، نامه خود را شروع کنید (به عنوان مثال عزیز جین اسمیت). اگر نام نام مدیر استخدام را نمی دانید، می توانید نامه خود را با یک "سلام" یا "مدیر استخدام منقول" شروع کنید. در هنگام تصمیم گیری درباره رسمی تبریک شما باید فرهنگ فرهنگ شرکت را احساس کنید. معرفی های رسمی بیشتر از جمله "به آن کسی که ممکن است نگران کننده باشد" یا "عزیز عزیز یا خانم" می تواند برای بعضی از سازمان ها بسیار پر سر و صدا باشد، در حالی که سلام هایی مانند "سلام" و "سلام" وجود دارد پاکت نامه.

از منابع عمومی به توانایی های خود اجتناب کنید
هر گاه ممکن است سخنرانی های معنی دار که مهارت های خود را به فعالیت های حل مشکالت خاص و یا نتایج کسب و کار ملموس که در حرفه شما کار کرده اید، بسنده کنید. هر کاندید می تواند بگوید که مهارت مطلوب دارند. برای ایجاد تأثیر، شما باید مدیران استخدام را نمونه هایی از مهارت های خود در عمل نشان دهید. مثلا:

بیش از حد مبهم: "مهارت های من مناسب مناسب برای سازمان شما خواهد بود."

دقیق تر: "در نقش من به عنوان یک فروشنده فروش، من اغلب نیاز به ارائه خدمات به مشتریان استثنایی در کوتاه مدت است. بیش از انتظارات مشتریان، نقطه ای از افتخار شخصی و حرفه ای برای من است، و این یک مهارت است که من مشتاقانه برای ادامه توسعه.

خیلی مبهم: "من یک بازیکن تیم پیشرو هستم."

دقیق تر: "در کار فعلی من، من به طور فعال برای کمک به راه اندازی یک برنامه بازسازی داخلی و کاهش ضایعات به راه انداختم. با هم، تیم ما به کاهش 25 درصدی تولید زباله های جامد در این شرکت کمک کرد. "

نگه داشتن آن کوتاه و به نقطه
مگر اینکه در توصیف شغل توضیح داده شود، طول مورد نیاز برای یک نامه پوشش وجود ندارد. هنگام تعیین چه مدت نامه ای باید باشد، تمرکز بر جزئیات مهم ترین کار است. برای مشخص کردن بهترین فرصت ها برای نشان دادن مدارک تحصیلی خود، توصیف شغل را دقیقا بخوانید. دستاوردهای حرفه ای شما بیشترین افتخار را دارد؟ یک یا دو را انتخاب کنید و آنها را به طور مستقیم به تجربه دلخواه یا مدارکی که مدیر استخدام دنبال می کند، استفاده کنید، فقط با استفاده از چند جمله مفصل اما مختصر. کدام ویژگی ها توصیف شغلی است که در یک نامزد مورد نیاز است؟ در نظر بگیرید که خود را به عنوان راهی برای نشان دادن این صفات بکار ببرید.

همه چیز را که بر روی رزومه شما است، تأیید نکنید. شما می خواهید بر روی یک یا دو حادثه متمرکز شوید، گسترش دادن به چگونگی دستیابی به چیزی خاص.

ن : karyabi-tehran
ت : پنجشنبه 4 بهمن 1397
ارتباط خوب

اطمینان حاصل کنید که رئیس شما می داند چه کار می کنید و زمانی که می توانید آن را ببینید.

شانون می گوید: "زمان من را آزاد می کند، بنابراین نیازی نیست که یک micromanager باشد." هر هفته، شانون دوست دارد اعضای تیم خود را به او ایمیل و اجازه دهید او را می دانم آنچه آنها انجام می دهند، آنچه آنها انجام داده اند و چه بلوک های جاده ای آنها ضربه.

شانون می گوید: "من باید تیم خود را از چهار نفر مدیریت کنم و به رشد آنها در توسعه حرفه ای و شخصی کمک کنم." "کم کم من نیاز به نگه داشتن زبانه ها در جزئیات دقیق و پیچیده از آنچه تیم من در حال کار بر روی، بهتر است."
مطابق سبک کار خود

بعضی از کارفرمایان چک لیست ها را دوست دارند. دیگران دوست دارند تنها بمانند مهم نیست که رئیس شما ترجیح می دهد، بهتر است اگر شما آن را به نحوی که با آنها ارتباط برقرار می کنید، بهتر شوی.

Renshaw می گوید: "من یک فرد را آموزش دادم که به یک افسر ارشد عامل گزارش داد که بسیار تهاجمی و مقابله ای بود." "این فرد بسیار همکاری و متعادل بود، اما زمانی که آنها با رئیس بودند، آنها باید واقعا سبک خود را مطابقت دهند، به طوری که آنها به نظر می رسید به عنوان بیشتر جزیی و ناهموار و به نقطه."

یک مکالمه مستقیم برای پیدا کردن چگونگی دریافت بهترین از رئیس خود و آنچه آنها را ناامید می کند. Renshaw می گوید: "این تضمین می کند که شما هیچ فرضیه ای ندارید اما با واقعیت چگونگی آنها کار کنید."
نشان دادن تعهد

چگونه در کار خود سرمایه گذاری می کنید؟ چون رئیس شما می تواند بگویید.

متیو راس، مالک مشترک و مدیرعامل سایت معاملات RizKnows.com می گوید: "اساسا، آیا این کارمند به طور کامل متعهد به کمک به کسب و کار رشد و موفقیت می کند، یا فقط با هر کار دیگری 9 تا 5 کار را انجام می دهد؟"

راس و شریکش به تازگی یک کارمند را که با استراتژی های جدید و نوآورانه برای رشد بینندگان شرکت به آنها ادامه می داد، ارتقا داد. راس می گوید: "برخی از ایده ها مؤثر نبودند، در حالی که بعضی از آنها به میزان معینی کار می کردند." "با این حال، این کارمند ارتقا یافت زیرا آنها به وضوح علاقه مند به موفقیت این شرکت بودند."
ارزش گذاری رئیس خود را ارزشیابی کنید

کارفرمایان دوستداران کارکنانی هستند که ابتکار عمل را درک می کنند و نگرانی اصلی رئیس را اولویت بندی می کنند.

کریستوفر لی، مشاور شغلی و بنیانگذار PurposeRedeemed.com می گوید: "این هم ترازی به یک مدیر ارزشمند است." "این ستاره کارمند را تعیین می کند - کسی که رئیس آن را به دیگر همکاران اعتماد می کند و اعتماد می کند."

بدانید که رئیس شما چگونه به آن اهمیت می دهد، از زبان خود استفاده کنید و اول اهداف را قرار دهید. لی می گوید: "این به معنای اطمینان کورکورانه نیست، به ویژه هنگامی که دغدغه های اخلاقی یا ایمنی وجود دارد." "اما این بدان معنی است که گوش دادن به آنچه مهم است رئیس، خواندن بین خطوط در زمان و پیگیری از طریق."
دانستن زمانی که یک مشکل وجود دارد

پیوستن به رئیس شما برای موفقیت حرفه ای شما ضروری است، اما گاهی اوقات این اتفاق نمی افتد با وجود اینکه شما سعی می کنید. بهترین روش در این مورد این است که مناسب تر شود. آیا نیاز به راهنمایی در مورد نحوه انجام این کار دارید؟ به صورت رایگان به Monster بپیوندید و لیست کارهای هفتگی و مشاوره حرفه ای را برای شما ارسال می کنید. این که آیا شما به دنبال راهنمایی در مورد چگونگی مدیریت رئیس سابق یا کار بعدی خود هستید، اعضای هیولا دسترسی به آخرین لیست ها و محل کار Intel دارند.

ن : karyabi-tehran
ت : پنجشنبه 4 بهمن 1397

فرصت های استخدامی شرکت نفت در ایران


استخدام مهندس مکانیک و شیمی در تهران مسلط به زبان انگلیسی

یک شرکت معتبر در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی جهت تکمیل کادر مهندسی خود، به یک مهندس مکانیک مسلط به زبان انگلیسی و نرم افزارهای مهندسی و نقشه کشی و یک مهندس شیمی مسلط به زبان انگلیسی و نرم افزارهای مهندسی نیازمند است. علاقه مندان رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

Info.esp.job@gmail.com

استخدام کارشناس ارشد مکانیک در تهران و ماهشهر مسلط به زبان انگلیسی

یک شرکت معتبر بازرگانی جهت تکمیل کادر مهندسی خود، به یک کارشناس ارشد مکانیک یا بالاتر مسلط به بازرگانی خارجی، خرید قطعات نفت و گاز با تسلط به زبان انگلیسی و 2 سال سابقه نیازمند است. متقاضیان رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

Estekhdam97@gmail.com

استخدام مهندس مکانیک شیمی و صنایع خانم در تهران در زمینه نفت و گاز

یک شرکت پیمانکاری جهت تکمیل کادر کارشناسی خود، به فارغ التحصیلان خانم رشته های مهندسی مکانیک، شیمی، نفت و صنایع از دانشگاه های معتبر نیازمند است. کارجویان محترم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

adonis.aria.32379@chmail.ir

استخدام مهندس صنایع، شیمی، متالوژی و پلیمر خانم در تهران با یک سال سابقه

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر پرسنلی خود، به یک مهندس صنایع پلیمر، طراحی و مهندسی پلیمر، مهندسی شیمی گرایش تولید و جمع آوری گاز ، مهندسی شیمی گرایش فرآوری و انتقال گاز مواد پر انرژی و صنایع پالایش، مهندسی صنایع شیمیایی معدنی، مهندسی مواد گرایش سرامیک، مهندسی متالوژی مواد گرایش سرامیک ( خانم ) با حداقل یکسال سابقه کار جهت مسئول آزمایشگاه استاندارد سیمان در محدوده جاده ساوه سه راه آدران نیازمند است. علاقمندان رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند.

kargah.lab@gmail.com

استخدام تعدادی مهندس فروش در تهران در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی

یک شرکت مهندسی و بازرگانی در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود، به تعدادی مهندس فروش با سابقه کار مرتبط مسلط به زبان انگلیسی/ ایتالیایی/ آلمانی نیازمند است. کارجویان محترم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

ptk.commercial@gmail.com

استخدام مدیر و مهندس پروژه در تهران و عسلویه در زمینه نفت و گاز

یک شرکت معتبر در زمینه نفت، گاز پتروشیمی جهت تکمیل کادر کارشناسی خود، به یک مدیر پروژه و یک مدیر مهندس با حداقل 15 سال سابقه در تهران و عسلویه نیازمند است. کارجویان محترم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

infojob4000@gmail.com

استخدام مسئول تدارکات در تهران جهت تجهیزات نفت و گاز

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر مهندسی خود، به یک مسئول تدارکات جهت تجهیزات نفت و گاز نیازمند است. علاقه مندان رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

tajhizsanat89@gmail.com

استخدام کارشناس برق یا مکانیک در تهران آشنا به خرید و نصب تجهیزات

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر پرسنلی خود، به یک کارشناس برق یا مکانیک با حداقل 5 سال سابقه کار در زمینه مدیریت پروژه های خرید و نصب تجهیزات و آشنا به امور قراردادهای دولتی نیازمند است. کارجویان محترم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

aslanfathi@yahoo.com

منبع:

https://vatanjob.com/oil-company-recruitment:: برچسب ها : استخدام شرکت نفت ,
ن : karyabi-tehran
ت : پنجشنبه 4 بهمن 1397
هر کس دوست دارد به توسط رئیس مورد علاقه است. هنگامی که شما و بالاترین ها در یک صفحه قرار می گیرید، می توانید یک هماهنگی کار ایجاد کنید که همه چیز را بهتر می کند.

خوشبختانه، عادت هایی وجود دارد که می توانید خود را در چارچوب های خوب رئیس خود حفظ کنید - از اینکه در زمان بالا رفتن و فراتر رفتن از آن هستید. دست خود را در این 10 رفتار سعی کنید و ببینید آیا شما یک بررسی عملکرد درخشان را دریافت نمی کنید:
زود رسیدن

اگر می توانید، سعی کنید 10 دقیقه قبل از اینکه رئیس شما صبح می کند، بیافتد. اگر دشوار است چرا که رئیس شما یک فرد صبح زود است یا برنامه شما به آن اجازه نمی دهد، 10 دقیقه بعد از ظهر بمانید. نانسی Halpern، مربی اجرایی با KNH Associates در شهر نیویورک می گوید: "ممکن است به نظر می رسد یک چیز کوچک است، اما ایجاد یک تصور بصری عالی است.

اگر از راه دور کار می کنید، این کار چالش برانگیزتر است، اما شما همیشه می توانید برخی از ایمیل های خود را برای رسیدن به قبل از اینکه رئیس شما در صبح یا بعدازظهر به مقصد برسد نشان می دهد که نیازهای شما همیشه در ذهن شماست.
از طریق

رئیس شما پروژه های بسیار زیادی را انجام می دهد و وظایف و اولویت های زیادی دارد. به عنوان یک کارمند، طبیعی است که می خواهید به نظر می رسد مولد، بنابراین شما ممکن است بگویید که شما قصد دارید به انجام کاری. اما ترفند این است که آن را انجام دهید.

درو به شانون، صاحب شرکت مشاوره کسب و کار مود عملیات در لس آنجلس می گوید: "به عنوان یک مدیر می تواند سخت و وقت گیر باشد تا به طور مداوم پیگیری و مورد سوال مردم قرار گیرد." "بگو کسی هفته گذشته به من گفت که آنها در حال کار بر روی این پروژه هستند. اگر واقعا این کار را انجام ندهید، واقعا اعتماد آنها را از بین می برد. "

تحقق آنچه شما گفتید برای اعتبار دفتر شما و آرامش رئیس شما بسیار مهم است. شانون می گوید: "اعتماد من به آنها را بهبود می بخشد و همچنین نشان می دهد که آنها می توانند از طریق چیزهای سنگین شلوغ و چیزی را در خط پایان به دست بیاورند."
پیش بینی نیازهای آنها

بسیاری از کارگران در این لحظه زندگی می کنند، اما وقتی که می توانید در مورد آنچه می خواهید فکر کنید، ارزش خود را افزایش می دهید. هرچند که شما نیاز دارید تا زمانیکه از روز به روز عقب بمانید و بر تصویر بزرگتر تأثیر بگذارید، راه استراتژیک تفکر است.

بن روسسو، مربی رهبری و نویسنده هدف، می گوید: "کارفرمایان آن را دوست دارند زمانی که اعضای تیم پیشرو هستند و برنامه ریزی های سناریو را ایجاد می کنند که در شرایط احتمالی برای پوشش همه پایگاه ها ایجاد می شود." مزایای فوق العاده تمرکز بر موارد مهم. "این اطمینان و گزینه هایی را برای انعطاف پذیری در پاسخ فراهم می کند."
کمک داوطلبانه

آیا شما در حیاط خود نشسته اید، انگشت شست خود را بچرخانید، یا به دنبال راهی برای کمک هستید؟

"همیشه بپرسید، آیا می توانم کاری انجام دهم تا زندگی شما را ساده تر کنم؟" هالپرن می گوید. "آیا چیزی وجود دارد که نمی توانید به آن دست یابید؟ من می توانم به شما کمک کنم؟" فردی که داوطلبانه به جای فردی که انتظار دارد خواسته شود، احساسات بزرگی می کند. "
دقیق بودن

این ممکن است واضح باشد، اما کارفرمایان آن را دوست دارند، زمانی که شما به طور مداوم کار خود را در زمان و مشخصات انجام می دهید، بدون اتهام، هیچ پسوند.

"رئیس شما یا یک کارآفرین، رهبر یا مدیر است و یکی از مزایایی که آنها به سازمان ارائه می دهد مهارت های خود را افزایش می دهد و از طریق تلاش های مستقیم گزارش های خود، شما را به کار می اندازد،" الکس رابینسون، مدیر مسئول منابع انسانی تیم Building قهرمان "هنگامی که شما بدون تاخیر کار خود را انجام می دهید، به رئیس خود کمک می کنید تا این پتانسیل را به دست آورید، و اگر آنها خوب نگاه کنند، شما نیز خوب نگاه می کنید."
شما در حال نمایش رفتن هستید

در محل کار امروز، گام های بعدی همیشه روشن نیست. اما اگر تردید دارید یا می ترسید که برای کمک یا دستورالعمل درخواست دهید، هیچ جوایزی را نمی گیرید. جلوگیری از مشکلات برای نشان دادن اینکه شما می توانید شرایط جدید را حل کنید.

شانون می گوید: "برای من، این بدان معنی است که ابهام و شناخت ابهام و شخم زدن به هر حال در پیش رو است." "حتی اگر موفقیت تضمین نشود، شما حداقل پیشرفت های پیش رو انجام دادید."

این عمل می تواند اشکال مختلفی داشته باشد، چه در حال ارسال ایمیل برای حرکت چیزی در زنجیره یا آزمایش یک ویژگی وب سایت جدید. شانون می گوید: "این امر مربوط به انجام برخی از اقدامات در هرج و مرج است، به جای اینکه فرض کنیم که شخص دیگری وارد عمل شود."

ن : karyabi-tehran
ت : پنجشنبه 4 بهمن 1397


اگرچه داده ها نوع بندی شده و معتبری در این سو منتشر نشده است البته نگاهی به نقل از می‌دانی خبرنگاران از تعدادی شغل متنوع در مرحله شهر تا حد متعددی شما‌را با واقعیات شغل متخصص فروش و قوانینی مانند ساعت عمل , موقعیت ورود و میزان درآمد این شغل در تهران آشنا بوجود می‌آورد .
ورود به شغل فروشندگی و درآمد فروشندگان در تهران

طبق گزارش خبرآنلاین , یک کدام از مغازه‌داران پوشاک در باب استخدام فروشنده می گوید : اینجانب از فروشنده‌ها ۲۰ میلیون تومان سفته اخذ میکنم و می بایست حتما یک ضمانت کننده هم معرفی نماید . یک میلیون تومان حقوق و دستمزد مبنا هم در حیث گرفته‌ام و در صورت رضایت بی نقص از فروشنده بعد از سه ماه بیمه تامین اجتماعی خواهم کرد .

یکی فروشگاه‌های زنجیره‌ای در شمال تهران نیز یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان برای هر فروشنده دستمزد ماهانه در حیث گرفته است . ساعت کاری این مغازه از ۹ صبح تا ۱۰ شب است و فروشنده‌ها یک روز در هفته مرخصی دارا‌هستند .

یکی‌از فروشندگان جامه مردانه در خیابان ولیعصر می گوید که برای فروشندگان خویش ۴۰۰ هزار تومان دستمزد شالوده با پورسانت در لحاظ گرفته است .

مدیریت یک کدام از فروشگاه‌های بزرگ بازار مبل هم میگوید که برای فروشندگان خویش دستکم مبنا وزارت عمل تا یک میلیون تومان حقوق و دستمزد همراه با پورسانت و بیمه در لحاظ گرفته و ‌این در حالی است که فروشندگان این دکان در صورت اخذ پورسانت , دست کم دو میلیون تومان اخذ می‌نمایند .

یکی‌از قنادی‌ های پر اسم و رسم تهران هم به فروشندگان خویش ماهی یک میلیون و ۴۰۰ هزار تا یک میلیون ۵۰۰ هزار تومان دستمزد می دهد .

ساعت کاری بخش اعظمی از مغازه‌ها از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ است و از ساعت ۱۴ تا ۱۶ نیز برای استراحت فروشندگان در لحاظ گرفته شده‌است . در بعضی از فروشگاه‌های بزرگ هم ساعت کاری به طور شیفتی بوده , یعنی فروشندگان یک هفته یک هفته شیفت عوض می کنند.


ن : karyabi-tehran
ت : چهارشنبه 3 بهمن 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)